Dzisiejsze trendy coraz częściej kierują klientów w stronę minimalizmu, prostoty i funkcjonalności, dlatego właśnie kominki narożne tak szybką zdobyły uznanie i popularność na rynku wkładów kominkowych.

Kominek narożny idealnie wpasowuje się do otwartych przestrzeni salonu, w przejściach oddzielających jadalnie z kuchnię czy z salonem. Wkłady z szyba boczną dają większą wizję ognia niż tradycyjne kominki z płaską szybą. Powodują też, że obudowa kominka staje się lżejsza wizualnie poprzez odsłonięcie jednej strony kominka szybą boczną.

Posiadamy w swojej ofercie całą gamę kominków narożnych. Od małych i tanich wkładów żeliwnych ze szprosem, żeliwnych wkładów z szybą dzieloną bez szprosu po nowoczesne wkłady stalowe, dające większe możliwości techniczne. Stalowo- szamotowe paleniska z szybą boczną są produkowane w różnych rozmiarach, od malutkich kwadratów ( 45x 4cm) do 1400cm szerokości szyby frontowej. Wkłady narożne otwierają się do boku lub do góry.

Nasze kominki montujemy na terenie Tczewa, Malborka, Pruszcza Gdańskiego, Kwidzyna, Nowego Dworu Gdańskiego oraz całego województwa pomorskiego.

Zadzwoń