Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych. Stawiamy na wysoką jakość usług i indywidualne podejście do każdego klienta. Aby każdy kominek był wyjątkowy przygotowujemy go od podstaw, począwszy od specjalistycznego projektu kominka, fachowa poradę i profesjonalny montaż.

Od początku działalności towarzyszy nam rewelacyjny program Palette Cad. Projektowanie w nim kominków i piecy jest na tyle precyzyjne, że czasem trzeba się zastanowić, czy jest to projekt kominka czy profesjonalne zdjęcie gotowej już realizacji. Ogromną zaletą programu Palette cad jest obszerna biblioteka wkładów kominkowych polskich i zagranicznych marek, elementów wykończenia wnętrz i używanych najczęściej materiałów wykończeniowych.

Projekty kominków zachęcają niezdecydowanych klientów, ponieważ na wizualizacji w 3d, można zobaczyć jak dany kominek będzie wyglądał w danym wnętrzu. Poprzez szczegóły takie jak kratki kominkowe, wnęki,  obudowy kamienne wizualizację zawierają również techniczne aspekty i wymogi kominka, czego zazwyczaj brakuje w inspiracjach katalogowych.

Świadczymy usługi projektowania kominków na terenie całego kraju, jednak rynkiem docelowych są najbliższe miasta, takie jak Pruszcz Gdański, Tczew, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Kwidzyn, bo tam właśnie montujemy zaprojektowane wcześniej kominki.

Bezpłatną wizję lokalną oraz projekt kominka wykonujemy również na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Redy. Zapraszamy po projekt wymarzonego komink

Zadzwoń