Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, stawiamy na wysoką jakość usług i indywidualne podejście do każdego z nich. Aby każdy kominek był wyjątkowy przygotowujemy go od podstaw, począwszy od specjalistycznego projektu kominka, fachowej porady i profesjonalnego montażu.

Od początku działalności towarzyszy nam rewelacyjny program Palette Cad. Projektowanie w nim kominków i piecy kominkowych jest na tyle precyzyjne, że czasem trzeba się zastanowić, czy jest to projekt kominka czy profesjonalne zdjęcie gotowej już realizacji. Ogromną zaletą programu Palette cad jest obszerna biblioteka wkładów kominkowych polskich i zagranicznych marek, elementów wykończenia wnętrz i używanych najczęściej materiałów wykończeniowych.

Projekty kominków zachęcają niezdecydowanych klientów, ponieważ na wizualizacji w 3d, można zobaczyć jak dany kominek będzie wyglądał w danym wnętrzu. Poprzez szczegóły takie jak kratki kominkowe, wnęki, obudowy kamienne wizualizację zawierają również techniczne aspekty i wymogi kominka, czego zazwyczaj brakuje w inspiracjach nowoczesnych kominków , zawartych w katalogach.

Świadczymy usługi projektowania kominków na terenie całego kraju, jednak rynkiem docelowym jest województwo pomorskie, przede wszystkim obszar Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz jego   najbliższe okolice, takie jak Pruszcz Gdański, Tczew, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Kwidzyn. Chętnie pomożemy w wyborze wszystkim niezdecydowanym i zaprojektujemy jego wymarzony kominek.

Call Now ButtonZadzwoń