Beneficjent JUST HOME Kominki Projekty Justyna Wieczorek realizuje projekt:

Tytuł projektu: Utworzenie nowego przedsiębiorstwa: JUST HOME Kominki Projekty

Cel projektu: Utworzenie przedsiębiorstwa działającego w branży budowlanej i projektowej, oferującego swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu budowy kominka, sprzedaży wkładu oraz projektów.

Wynikiem operacji jest utworzenie oferty dla szerokiego grona odbiorców i stałe zwiększanie wielkości sprzedaży.

Pomoc uzyskana na operację w zakresie podejmowania działalności gospodarczej w ramach poodziałania 19.2 “Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Program finansowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Obszarów Wiejskich (EFRROW).

JUST HOME to firma z ogromnymi ambicjami i chęcią dążenia do sukcesu. W 2008 roku kiedy rozpoczynałam przygodę z kominkami wszystko było nowe, ciekawe i inspirujące. Szybko zrozumiałam, że właśnie tym chcę zajmować się w przyszłości. Teraz, po 10 latach, kiedy rozwiązania technologiczne wkładów kominkowych i możliwości aranżacji są coraz większe, kominki wydają się być jeszcze bardziej pasjonujące. Dlatego właśnie powstała firma JUST HOME- z pasji do tworzenia kominków, dających niepowtarzalny klimat naszego domu.

Ogromne doświadczenie pozwala na przygotowanie oferty dostawanej do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy kominka, od specjalistycznego projektu po profesjonalny montaż. Każdy klient może liczyć na doradztwo techniczne, pomoc w wyborze wkładu i obudowy kominkowej.
Posiadamy program PaletteCad, z ogromną biblioteką wkładów kominkowych, kafli, kamieni, pieców i innych dodatków do przygotowania projektu kominka. Zajmujemy się również tworzeniem projektów wnętrz. Łazienki, kuchnie i inne klimatyczne pomieszczenia, pomożemy racjonalnie i efektownie zagospodarować.

W naszej ofercie m.in.
kominki nowoczesne,
kominki klasyczne,
kominki rustykalne,
instalacja DGP (dystrybucja gorącego powietrza),
obudowy kominkowe wykonane z piaskowca, marmuru, granitu, drewna, szkła lub stali.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych projektów, inspiracji i realizacji oraz poznania naszej całej oferty. Już wkrótce otwarcie salonu wystawowego.

just home strona informacyjna o nas

 

Zadzwoń