BIOKOMINKI - Pomorskie, Mazowieckie

Mieszkasz w bloku, nie masz odpowiedniego komina lub zbyt mało miejsca na kominek tradycyjny, a marzysz o leniwych, klimatycznych wieczorach spędzonych przy kominku? Z takim marzeniem zgłasza się coraz więcej mieszkańców Warszawy, Marek, Piaseczna i okolic oraz Trójmiasta: Sopotu, Gdańska i Gdynii.
Idealnym rozwiązaniem jest biokominek – urządzenie zasilane specjalnym płynnym biopaliwem. Nie wymaga podłączenia z kominem i kosztownej zabudowy.

kominek bio narozny pomorskie

KOMINEK W OGRODZIE - Warszawa i okolice

bio kominek wolno stojacy

W odróżnieniu od tradycyjnego kominka Biokominki można postawić praktycznie w każdym pomieszczeniu, co więcej coraz częściej towarzyszą nam w zewnętrznych ogródkach, idealnie wpasowują się w klimat tarasów prywatnych i komercyjnych, np. w restauracjach. W coraz większej ilości restauracji w Warszawie, Gdańsku i Gdyni możemy spotkać zakupione u nas kominki na eko paliwo.

OBUDOWA BIOKOMINKA - nie jest konieczna

Niektóre biokominki wymagają montażu i zabudowy ściany, ale są również takie które można dowolnie przenosić. Są wygodne i tanie w użytkowaniu, oczywiście trzeba być ostrożnym podczas palenia w nim. Pod żadnym pozorem nie można dolewać biopaliwa w czasie palenia. Nie wymagają serwisowania. Podczas spalania biopaliwa wytwarza się czyste, efektywne ciepło, które w całości pozostaje w pomieszczeniu.

biokominek charlie

KLASYCZNE BIOKOMINKI - Gdańsk - Gdynia - Sopot

biokominek poratlowy

Biokominków przybywa, a ich formy zachwycają kształtem nawet najbardziej wymagających klientów. Producenci prześcigają się w tworzeniu dekoracyjnych konstrukcji o różnych kształtach wymiarach i użytych materiałach

DOSTAWA: Biokominki Warszawa

Dostawa możliwa na terenie całego kraju. Montaż wykonujemy na terenie województwa Pomorskiego m.in. w Malborku, Tczewie Kwidzynie, Pruszczu Gdańskim i Nowym Dworze Gdańskim, Gdańsk, Gdynia, Sopot. Jeśli mieszkasz w Warszawie i okolicach (Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Legionowo, Marki) – również chętnie dostarczymy Twój wymarzony biokominek.

biokominek trjmiasto
Zadzwoń