Mieszkasz w bloku, nie masz odpowiedniego komina  do budowy kominka lub zbyt mało miejsca na kominek tradycyjny, a marzysz o leniwych, klimatycznych wieczorach spędzonych przy kominku?
Idealnym rozwiązaniem jest biokominek – urządzenie zasilane specjalnym płynnym biopaliwem. Podobnie jak kominki elektryczne nie wymaga podłączenia z kominem i kosztownej zabudowy.

W odróżnieniu od tradycyjnego kominka Biokominki można postawić praktycznie w każdym pomieszczeniu, co więcej coraz częściej towarzysza nam w zewnętrznych ogródkach, idealnie wpasowują się w klimat tarasów prywatnych i komercyjnych, np. w restauracjach.

Niektóre biokominki wymagają montażu i zabudowy ściany, ale są również takie które można dowolnie przenosić. Są wygodne i tanie w użytkowaniu, oczywiście trzeba być ostrożnym podczas palenia w nim. Pod żadnym pozorem nie można dolewać biopaliwa w czasie palenia. Nie wymagają serwisowania. Podczas spalania biopaliwa wytwarza się czyste, efektywne ciepło, które w całości pozostaje w pomieszczeniu.

Biokominków przybywa, a ich formy zachwycają kształtem nawet najbardziej wymagających klientów. Producenci prześcigają się w tworzeniu dekoracyjnych konstrukcji o różnych kształtach wymiarach i użytych materiałach. W naszej firmie przygotujemy również projekt  kominka, w tym. biokominków, aby był idealnie wkomponowany w Państwa wnętrze

Dostawa i montaż możliwa na terenie całego województwa Pomorskiego, m.in. w Malborku, Tczewie Kwidzynie, Pruszczu Gdańskim i Nowym Dworze Gdańskim.