Firma Defro od wielu lat jest liderem wśród producentów techniki grzewczej w Polsce i Europie. Od 2000 zajmują się produkcją kotłów grzewczych centralnego ogrzewania, a od 2017 roku posiadają w swojej ofercie rewelacyjne urządzenia z serii Defro Home: wkłady kominkowe konwekcyjne i z płaszczem wodnym, piece wolnostojące na drewno i pellet.

Produkty Defro Home są tworzone od A do Z w fabryce firmy, która dysponuje własnym biurem konstrukcyjnym oraz dużym, nowoczesnym parkiem maszynowy. Dzięki temu już od etapu opracowania koncepcji wyrobu, po produkcję wieloseryjną, kominki Defro są produkowane z pasją, naciskiem na najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Wkłady kominkowe i kominki wolnostojące zostały stworzone z myślą o osobach ceniących sobie wysoką jakość produktu, nowoczesny desing, bardzo dobre parametry spalania oraz tak ważną obecnie ekologię. Wielu klientów z Gdańska, Gdyni, Redy, Sopotu, Tczewa, Malborka, Kwidzyna, Starogardu Gdańskiego i całego województwa pomorskiego wybrało już kominki Defro do swoich domów i cieszą się pięknym kominkiem, a efekt nawiewu powietrza z zewnątrz na szybę, tzw. system czystej szyby, pomaga w utrzymaniu pięknej wizji ognia w kominku.

 Firma intensywnie pracuje i poszerza swoją ofertę. Ostatnimi nowościami są wkłady kominkowe z płaszczem wodnym i przeszkleniem dwustronnym, wkłady tunelowe, cała seria Impuls i wiele innych. 

Defro wkłady

Wszystkie kominki Defro Home spełniają wymogi unijne odnoszące się do emisji spalin. Liczne badania potwierdziły, że wszystkie produkty Defro Home spełniają wymogi norm BIMSCHV2stufe oraz Ekoprojektu, jest to bardzo ważna kwestia, szczególnie dla mieszkańców dużych miast, takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański czy Reda.

Kominki Wolnostojące Defro pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną z rekreacyjnym paleniem, są w stanie ogrzać cały dom. Przekonali się o tym już mieszkańcy, m.in Starogardu Gdańskiego, Malborka, Kwidzyna, Pruszcza Gdańskiego, gdzie montowaliśmy kominki powietrzne i jak wkłady z płaszczem wodnym.

Nie znalazłeś odpowiedniego wkładu?
Zadzwoń, znajdziemy go dla Ciebie. tel. 504 665 071

Po więcej informacji, danych i rysunków technicznych zapraszam na stronę producenta:
www.defrohome.pl

gwarancja defro kominki
Zadzwoń