Kominki wolnostojące towarzyszą nam już od wielu lat. Jako znakomite źródło ciepła piece kominkowe zdobyły dużą popularność nie tylko w zimnej Skandynawii ale i w całej Europie, również w Polsce ( kominki wolnostojące woj pomorskie) . Mocne piece żeliwne są w stanie ogrzać duże powierzchnie, a mniejsze kozy nie przegrzeją nam niewielkiego salonu. Producenci Kominków wolnostojących dostosowują swoja ofertę do nawet najbardziej wymagających klientów. Kominki są do wyboru w wielu kolorach stali, kafli lub kamienia.

Kominki wolnostojące przez swoje małe gabaryty, a przy tym duże możliwości grzewcze idealnie sprawdzają się zarówno w małych jak i większych pomieszczeniach. Coraz częściej tradycyjny kominek usytuowany przy ścianach lub w rogu salonu, zastępuje kominek wolnostojący wyeksponowany są prosta budowa, odsunięty od ściany , a nawet zamontowany na środku salonu. Istnieją piece wolnostojące podwieszane do stropu. Designerski wiszący kominek to aranżacja, którą każdy projektant wnętrz chciałby mieć w swojej realizacji. Ostatnio takie wiszące kominki montowaliśmy w Gdańsku, Kwidzynie, Malborku i Starogardzie Gdańskim. 

Kominek wolnostojący to sposób na wyeksponowanie swojego stylu w indywidualny sposób. Wykończenie kominków piecowych to przede wszystkim stal, ceramika, fafle, kamień i tradycyjne surowe żeliwo. Wizja ognia w piecach jest coraz większa, wielu producentów oferuje już swoim klientom pieców wolnostojących z szyba boczna.

W odróżnieniu od wkładów kominkowych , kominki wolnostojące nie wymagają obudowy kominka specjalnymi płytami, jedynie podłączenie do kominka i do powietrza z zewnątrz. Zaufało nam już wielu mieszkańców woj. pomorskiego, Zaufaj nam i Ty. 

Oferujemy sprzedaż i montaż kominków na terenie Tczewa, Malborka. Kwidzyna, Stargoardu Gdańskiego, Pruszcza Gdańskiego i Nowego Dworu Gdańskiego, Gdańska, Gdyni, Sopotu i pobliskiej Redzie. W całym województwie pomorskim projekt i wycena kominka wolnostojącego gratis. 

Zadzwoń