Ogień od wieków fascynuje człowieka. Widok płomieni wzbudza fantazję, symbolizuje ciepło, miłość i domowe ognisko. Nic więc dziwnego, że kominki elektryczne, podobnie jak biokominki zyskują coraz większą popularność, wśród osób, które nie mogą pozwolić sobie na budowę standardowego kominka. Taki problem dotyka mieszkańców  trójmiasta, dlatego najwięcej kominków elektrycznych zainstalowaliśmy w Gdańsku, Gdynii i Sopocie. 

Każdy kto mieszka w bloku, nie ma komina, a chce poczuć ciepło domowego kominka, ma szansę w dużej mierze zaspokoić swoje oczekiwania poprzez montaż w swoim mieszkania kominka elektrycznego. Do takiego kominka możemy dobrać dowolną obudowę kominkową, a wcześniej wykonać projekt kominka. 

Dodatkowym atutem kominków elektrycznych jest fakt, że nie brudzą, nie wymagają drogiego montażu, składowania drewna i przeglądów serwisowych. Są całkowicie bezpieczne, ponieważ nie nagrzewają się do temperatur, od których można się oparzyć. Eksploatacja nie jest zbyt droga, jeśli nie włączamy funkcji grzewczej, tylko wizualna.

Obecnie modele kominków elektrycznych firmy Dimplex wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, panoramicznym kształtem, przez co dobrze komponują się w każdym pomieszczeniu. Efekty płomieni wyglądają jak żywy ogień. Sterownie kominków jest bardzo proste, przy pomocy pilota.

Kominki elektryczne Gdańsk, kominki elektryczne Gdynia, kominek elektryczne Reda, kominki elektryczne Starogard Gdański, kominki elektryczne Malbork, Kominki elektryczne Nowy Dwór Gdański, kominki elektryczne Sopot, kominki elektryczne Kwidzyn- tak to my, zapraszamy serdecznie do współpracy. 

Kominki elektryczne oferujemy mieszkańcom całego województwa pomorskiego. Do miast takich Jak: Pruszcz Gdański, Tczew, Malbork, Kwidzyn, Nowy Dwór Gdański transport kominka gratis!

Call Now ButtonZadzwoń