Firma Defro od wielu lat jest liderem wśród producentów techniki grzewczej w Polsce i Europie. Od 2000 zajmują się produkcją kotłów grzewczych centralnego ogrzewania, a od 2017 roku posiadają w swojej ofercie rewelacyjne urządzenia z serii Defro Home: wkłady kominkowe konwekcyjne i z płaszczem wodnym, piece wolnostojące na drewno i pellet.

Produkty Defro Home są tworzone od A do Z w fabryce firmy, która dysponuje własnym biurem konstrukcyjnym oraz dużym, nowoczesnym parkiem maszynowy. Dzięki temu już od etapu opracowania koncepcji wyrobu, po produkcję wieloseryjną, kominki Defro są produkowane z pasją, naciskiem na najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Wkłady kominkowe i kominki wolnostojące  zostały stworzone z myślą o osobach ceniących sobie wysoką jakość produktu, nowoczesny desing, bardzo dobre parametry spalania oraz tak ważną obecnie ekologię. Wielu klientów z województwa pomorskiego, najczęściej z  Gdańska, Gdyni, Redy, Sopotu, Malborka, Kwidzyna, Starogardu Gdańskiego, Pruszcza Gdańskiego, Nowego Dworu Gdańskiego i Tczew wybrało już kominki Defro do swoich domów i cieszą się pięknym kominkiem, a efekt nawiewu powietrza z zewnątrz na szybę, tzw. system czystej szyby, pomaga w utrzymaniu pięknej wizji ognia w kominku. 

Defro wkłady

Wszystkie kominki Defro Home spełniają wymogi unijne odnoszące się do emisji spalin. Liczne badania potwierdziły, że wszystkie produkty Defro Home spełniają wymogi norm BIMSCHV2stufe oraz Ekoprojektu.

Wkłady kominkowe Defro pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną z rekreacyjnym paleniem, są w stanie ogrzać cały dom. Przekonali się o tym już mieszkańcy, m.in Starogardu Gdańskiego, Malborka, Kwidzyna, Pruszcza Gdańskiego, gdzie montowaliśmy kominki powietrzne i jak wkłady kominkowe z płaszczem wodnym.

Chętnie przygotujemy projekt kominka z wkładami kominkowymi Defro Home, Dobierzemy piękną nowoczesną obudowę kominka i zbudujemy Wasz wymarzony kominek z wkładem firmy Defro. 

Nie znalazłeś odpowiedniego wkładu?
Zadzwoń, znajdziemy go dla Ciebie. tel. 504 665 071

Po więcej informacji, danych i rysunków technicznych zapraszam na stronę producenta:
www.defrohome.pl

gwarancja defro kominki
Zadzwoń